Belcando Beef with spaetzle & courgettes
Belcando Beef with spaetzle & courgettes 1
Belcando Beef with spaetzle & courgettes 2
Belcando Beef with spaetzle & courgettes 3
Kód produktu:
BEBCKAPDOGNE03
Značka:
Belcando

Masová taštička pro psy – hovězí s těstovinami a cuketou.

Zvolte variantu:
Kód varianty: 911261
Cena:
32 Kč
27 Kč
23,48 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Kód varianty: 911234
Cena:
49 Kč
42 Kč
36,52 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Tisknout Doporučit produkt

Složení:
hovězí maso (63 ); masový vývar (28 %); těstoviny (4 %); cuketa (4 %); světlicový olej (0,5 %); uhličitan vápenatý (0,5)

Analýza:
bílkoviny 10,8 %; tuk 6,5 %; popeloviny 1,8 %; vláknina 0,3 %; vlhkost 76 %

Vitamíny a minerální látky na kg:
vitamín A 3 000 m.j.; vitamín D3 200 m.j.; vitamín E 30 mg; mangan (jako síran manganatý) 3 mg, zinek (jako síran zinečnatý) 15 mg; jód (jako jodičnan vápenatý) 0,75 mg; selen (jako seleničitan sodný) 0,03 mg

Kromě tělesné hmotnosti může mít na krmnou dávku vliv také věk, úroveň aktivity, temperament, trávení a rychlost metabolismu. Doporučené dávkování najdete v níže uvedené tabulce. Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici dostatek čerstvé čisté pitné vody. SKLADUJTE V CHLADU A SUCHU.

Ridgeback, kříženec, 2 kočky, Lenka Sixtová

   

Dobrý den, 

jak vidíte na fotkách, máme dva psy a dvě kočky – 7 letou fenku ridgebacka, 2 letého křížence belgičáka (z útulku), 16 letého kocoura a 10 letou kočičku (z útulku).
Neustále jsme řešili, čím krmit a  různě jsme to střídali. Až jsem na webu Rudy Desenského narazila na doporučení vašich webovek a vámi nabízeného krmiva. Poprvé v říjnu 2009 jsem zkusila objednat Belcando a Nuova Fattoria, a protože "ohlasy" zvířecích strávníků byly kladné, nakupuji od té doby pouze na krmivo-pro-psy.com. Chlupáčům granule chutnají, a také s jejich "odchodem" z těla to je lepší - exkrementy jsou menšího objemu než dřív a správné konzistence, takže mám ulehčený úkol při uklízení po nich na procházkách.

Za rok jsem vyzkoušela Belcando DinnerBelcando Active SeniorNuova Fattoria Stone Crick a teď jsem nově objednala Belcando pamlsky, tak uvidíme. Kočičáci měli Cat Senior a teď vyzkouší Nuova Fattoria Stone Cat.
 
Takže spokojenost velká, díky.
 
Hezký den a hodně úspěchů přeje
Lenka Sixtová z Rakovníka.

© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone