Belcando DERM-Tabs
Belcando DERM-Tabs 1
Belcando DERM-Tabs 2
Belcando DERM-Tabs 3
Belcando DERM-Tabs 4
Belcando DERM-Tabs 5
Kód produktu:
BEBCDOPDOGNE02
Značka:
Belcando

Tablety vhodné pro zlepšení stavu kůže a srsti.

Zvolte variantu:
Kód varianty: 911313
Cena:
508 Kč
432 Kč
375,65 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Kód varianty: 911314
Cena:
749 Kč
637 Kč
553,91 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Kód varianty: 911315
Cena:
1 200 Kč
1 020 Kč
886,96 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Tisknout Doporučit produkt

Tablety Belcando Derm jsou účinnou kombinací různých přírodních nutrientů, které jsou obsaženy ve výživné doplňkové formě a mají příznivý vliv na zdravou a kvalitní kůži a srst.

Belcando Derm je ideální:
pro matnou, suchou, jemnou srst nebo při vypadávání srsti
pro podrážděnou a zanícenou kůži
při chronických změnách kůže – dermatózy, dermatitidy
při alergických kožních problémech
na přecitlivělé či pošramocené tlapy

*Vizitka zdravého psa – hedvábně lesklá srst>

Tablety Belcando Derm jsou šetrným doplňkem stravy, psi je dobře přijímají jako pamlsky. Cíleně zlepšují stav pokožky a srsti. CaniDerm pomáhá rychle a účinně.

Nezáleží na tom, zda se Váš pes pyšní hvězdným rodokmenem nebo je to kříženec. Nezáleží na tom, zda má srst dlouhou nebo krátkou. Srst je vždy jakousi vizitkou zdravého psa. Odráží celkový zdravotní stav a je i tím, co má podstatný vliv na to, jak pes vypadá už na první pohled. Kožní problémy, které jsou jedním z nejčastějších, co psy trápí, jsou pro psa hodně nepříjemné a v zájmu psa by měly být řešeny co nejdříve a ne až v poslední fázi.

Jedním z důležitých faktorů ve snaze dosáhnout zdravé srsti je pravidelné kartáčování a udržování kůže a srsti v čistotě vůbec (zevní parazité!). Ale i při nejlepší „kosmetické“ péči je řada faktorů, které mohou způsobit onemocnění kůže, často doprovázená svěděním, podrážděním a zánětem. A s těmi si majitelé bez úpravy stravy neporadí.

Problémy s kůží a srstí mohou být způsobeny:
- nadměrným zmnožením kvasinek, bakterií a plísní na kůži v důsledku snížené imunity (pyodermie – hnisavé záněty kůže)
- nedostatečnou nebo nevyváženou výživou (nedostatek živočišných bílkovin, esenciálních mastných kyselin, aktivních vitamínů a minerálů, překrmováním)
- alergickou reakcí na pyly, blechy, roztoče, potravní alergií

Výborné zkušenosti mnoha majitelů psů trpících kožními obtížemi spolu s vědeckými studiemi ukázaly, že dobře zvolené potravní doplňky obsahující speciální aktivní složky vedou k výraznému zlepšení stavu kůže a ústupu nepříjemných příznaků i u psů, kteří jsou jinak dobře krmeni.

Součástí Belcando Derm jsou tyto účinné látky:

Chelát zinku (zinek vázaný na bílkovinnou molekulu, organický zinek) – v koncentraci 1100 mg/kg, což při doporučeném dávkování odpovídá dávce 4 mg organického zinku na každých 10 kilogramů váhy psa. Zinek je prvek, který je součástí mnoha enzymů, které si tělo vytváří jako katalyzátory biochemických reakcí probíhajících uvnitř buněk. Nedostatek zinku se projeví svědivou, suchou až popraskanou pokožkou, ztrátou pigmentu a srsti. Obohacení stravy zinkem má kladný podpůrný vliv při všech kožních onemocněních. V organismu psa se chelát zinku vstřebává 4-5x účinněji než zinek anorganický.

Biotin – v koncentraci 830 000 mikrogramů/kg, což odpovídá při doporučeném dávkování dávce 3000 mikrogramů na deset kilogramů váhy psa. Bitoin (vitamín H) je nezbytný pro syntézu keratinu, základní složky povrchových buněk kůže včetně struktur chlupů a drápů. Nedostatek se projevuje předčasným šedivěním, matnou, suchou, lámavou srstí, šupinatostí, druhotnými záněty doprovázenými svědivostí a následným nutkavým škrábáním se, které stav ještě zhoršuje.

Omega 3 mastné kyseliny – zdrojem zde použitým je vysoce kvalitní koncentrovaný rybí tuk s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, zvláště kyseliny eikosapentaenové (EPA) a docohexaenové (DHA). Vysoký obsah omega-3 kyselin je příhodný pro žádoucí snížení poměru omega-6 a omega 3 kyselin v obvyklých komerčních krmivech. Přidáním doplňku s omega-3 kyselinami dosáhneme poměru omega-6 : omega-3 nižšího, než je obvyklých 10-5 :1. Čím je první číslo poměru obou skupin omega kyselin v přijaté potravě nižší, tím lépe přijatá strava působí protizánětlivě a to se odrazí nejen na stavu kůže.

Pivovarské kvasinky – jsou přírodním komplexem řady vitamínů a minerálů, které mají podpůrný vliv na kondici kůže a srsti.

- vitamíny řady B (pivovarské kvasinky jsou nejbohatším přírodním zdrojem celého komplexu vitamínů B)
- organicky vázané stopové prvky železo, zinek, měď, mangan a selen
- kyselina pantothenová (důležitá pro obranné vlastnosti kůže a pigmentaci)

Esenciální aminokyseliny – podporují metabolismus bílkovin, který se zásadně podílí na celkovém zdravotním stavu organismu, tedy i kůže a srsti.

Dávkování: 1,5 tablety/10 kilogramů váhy psa, používá se po dobu minimálně 4-6 týdnů

Hmotnost zvířete Denní dávka krmiva
10 kg 1 ,5tbl
© 2020, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone