Belcando VITAL-Tabs
Belcando VITAL-Tabs 1
Belcando VITAL-Tabs 2
Belcando VITAL-Tabs 3
Kód produktu:
BEBCDOPDOGNE03
Značka:
Belcando

Tablety na pomoc imunitnímu systému.

Zvolte variantu:
Kód varianty: 911319
Cena:
763 Kč
648 Kč
563,48 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Kód varianty: 911320
Cena:
1 120 Kč
952 Kč
827,83 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Tisknout Doporučit produkt

Belcando Vital podporuje díky kombinaci vysoce účinných přírodních látek přirozené funkce imunitního systému organismu.

Dobře fungující a stabilní imunitní systém je zárukou zdraví vašeho psa. Tak jako ke správnému vývoji psa musí být zajištěn dostatek pohybu a her, tak i imunitní systém musí být “trénován”. V přirozených podmínkách je pes neustále v kontaktu s bakteriemi, houbami, organickými sloučeninami přítomnými v podzemní vodě atd. Moderní imunologie ukazuje, že trvalý kontakt s přírodními mikrorganismy je důležitý pro imunitní systém. Kontaktem s těmito mikrorganismy dochází ke zvětšení flexibility imunitního systému a tím i zlepšení celkové odolnosti organismu. Psi, kteří žijí s námi v našich “sterilních” domovech jsou možnosti této přirozené stimulace zbaveni.

Belcando Vital je určený:
pro štěňata po odstavu – pomáhá překlenout období přirozeného oslabení imunity po odstavu
pro psy s nedostatečnou funkcí imunitního systému
pro staré psy, kteří jsou díky přirozenému snížení obranyschopnosti náchylnější k infekcím, kterým se mladý pes ubrání
pro psy v rekonvalescenci – po nemoci, operaci
pro psy v zátěži
pro psy s častými onemocněními dýchacích cest, trávícího traktu a infekcemi
Obsažené betaglukany jsou v přírodě se přirozeně vyskytující látky, které mají povahu škrobu a psovité šelmy je získávají, když konzumují traviny nebo houby, navíc „znečištěné“ půdou obsahující mikroorganismy, které betaglukany obsahují rovněž. V deset let trvající zpětné studii zahrnující různé druhy zvířat a rovněž lidské „pacienty“ byl prokázán přímý pozitivní vliv betaglukanů na posílení funkcí bílých krvinek, které jsou buněčnou podstatou obranyschopnosti organismu.

Betaglukany mají schopnost navázat se na makrofágy bílé krvinky, které jako zabíječi pohlcují a likvidují škodlivé viry a bakterie, které se dostaly do krve, a okamžitě posílit a zvýšit jejich „zabíječskou“ aktivitu, stejně jako produkci látek, které fungují jako mezibuněční poslíčkové nesoucí informaci pro další buňky imunitního systému typu „něco se děje, musíme se bránit!“. Přivedou tak imunitní systém do plné činnosti a to psi potřebují ve všech stavech vyjmenovaných výše.

Součástí Belcando Vital jsou tyto učinné látky:
Vitamín C
Pes si vitamín C dokáže sám tvořit, ale zvíře ve stresu to nedokáže v potřebném množství. Vitamín C je potřebný pro podporu obranných schopností bílých krvinek a pro regulaci vlivu stresu na organismus. Pokud je podán v kombinaci s betaglukany, vitamín C zvyšuje jejich účinek zcela zřetelně.

Pivovarské kvasinky
Jedná se přírodní komplex celé řady minerálů a vitamínů, které společně pozitivně posilují obranné funkce imunitního systému.

- komplex vitamínů B (podporuje krvetvorbu tedy i správnou tvorbu bílých „obranných“ krvinek, dále pak činnost srdce, nervového systému, metabolismus cukrů, obnovu všech buněk v těle)
- cholin (ochrana jaterních buněk)
- kyselina listová (podpora tvorby všech krvinek včetně bílé řady a jí produkovanou tvorbu protilátek)
- glutathion (látka zmírňující oxidační stres z působení volných radikálů)
- malucidin (látka s antibiotickými účinky)

Esenciální aminokyseliny
Podporují metabolismus bílkovin v těle (zde myšleno především enzymů), jejichž plná funkce je zásadní pro pochody, na nichž je obranyschopnost založena.

Dávkování:
Jako pamlsek podávejte psovi 1,5 tablety na každých deset kilogramů váhy denně. Preventivní podávání by mělo trvat 4-6 týdnů. U psů s obtížemi je vhodné po čtrnáctidenní přestávce léčbu zopakovat. Pro vývoj imunitního systému štěňat je nejlépe podávat Belcando Vital od 5. týdne věku až do ukončení růstu.

© 2020, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone