5 let zkušenosti s DOG CHONDRO StazMedical

Blíží se zima, období viróz a chladu. Chlad je nepřítelem starších lidí i psů, kteří již mají vzhledem k věku menší či větší opotřebení kloubů a chrupavek. Je to období  náročné co se týče zánětů a bolestí kloubů i páteře.

Již něco přes 5 let používám u svých psů ale i psů klientů právě DOG CHONDRO StazMedical. Tento potravinový doplněk mohu vřele doporučit. Nezatěžuje totiž trávicí trakt, jeho užívání vykazuje zlepšení pohyblivosti a snížení bolestí kloubů u zvířat. 

Nebudu se rozepisovat o obsahu tohoto výživového doplňku, mohl bych jen kopírovat ze stránek StazMedical a to není účelem. Za sebe mohu doporučit, opravdu obsahuje to, co by měla moderní kloubní výživa obsahovat.

Použití :

Využívám u mladých psů v době výměny chrupu a rychlého růstu. Několikrát mne tento doplněk přesvědčil, že opravdu má své opodstatnění u mladých psů. Když byl problém s postavením uší (zná většina majitelů psů), při podávání DOG CHONDRA byl většinou do 14 dnů problém vyřešen.

U starších psů ulevuje  - snadněji vstávají, nemusí být užito takové množství nesteroidních antiflogistik proti bolesti. Zrovna teď mám od května 14 letého německého ovčáka na DOG CHONDRU a majitelka přes mé doporučení dát pauzu nechce kůru přerušit, protože pes nepotřebuje léky tišící bolest a je schopen chodit na procházky. Přestože nebyla provedena pauza mezi opakovanou kůrou, pes netrpí zažívacími problémy.

Starám se a staral jsem se o výživu mnoha psů a DOG CHONDRO budu vždy doporučovat majitelům psů ať v období růstu nebo stáří, kdy se již začnou projevovat známky opotřebení pohybového aparátu. Těm kdo na toto období života svého psa dopředu nemyslí, doporučuji aspoň kůru v chladném podzimním -  zimním období, kdy si jejich pes tuto zvýšenou péči nejen v podobě zvýšené krmné dávky jeho oblíbeného krmiva, opravdu zaslouží.

 

Benda Jan
 

 

© 2022, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz
Vytvořilo