Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat….

Před více než deseti lety jsem si pořídil první štěně Amerického bulldoka. V té době moc lidí nevědělo co je to za plemeno a k čemu bylo primárně využíváno. Začal jsem krmit po vzoru chovatelů štěně granulemi Chicopee. Pak jsem se náhodou přes American Bulldog Club Czech Republic dostal k panu Ing. Steinovi.

Dozvěděl jsme se totiž, že tento pán se věnuje dovozu granulí ze všech koutů světa a že jde o granule superprémiové a ultraprémiové. Velmi mile mě přivítal a dlouze hovořil o krmivu pro psy. V tu chvíli jsem si řekl, že to byla dobrá volba a že můžu děkovat za doporučení na tuto firmu – firmu Staz s.r.o. Začal jsem krmit granulemi Belcando. Pes velmi dobře prospíval, byl krásně „nasvalený“, srst lesklá…. Všichni, kdož se psy chodí také na výstavy jistě ví, o čem mluvím. A tak jsem u těchto granulí zůstal deset let. K mému „panu psovi“ jsem pořídil ještě chovnou fenu a najednou jsem měl chovnou stanici. Zdárně jsem odchoval tři vrhy štěňat po osmi štěňatech ve vrhu. A všichni mí odchovanci jsou krmeni řadami Belcando, tato značka jich má totiž několik. Doporučeny mi byly bezobilnaté řady a toho se držím. Jen jsem ještě mému „dědkovi“ začal kupovat doplňky stravy – Dog Chondro a Dog geriatrikum, což jsou také vlastní produkty firmy Staz.

Ještě jednou moc děkuji za osobní přístup, profesionalitu a vstřícnost pane Steine. A proč jsem to vše psal? Blíží se Vánoce, tak i já bych se chtěl připojit s přáním pevného zdraví, štěstí, lásky a úspěchu ve Vaší práci.

Se srdečným pozdravem Oliver

© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone