To zase jednou nastal čas, kdy se pan inženýr Gerhard Stein chvíli nudil…. A co myslíte, že se stalo!? Opět vymyslel nové receptury pro zdraví Vašich čtyřnohých miláčků. Světlo světa tak spatřily granule na bázi kvalitního zdroje bílkoviny plus jednoho kvalitního uhlohydrátu. Abych řekl pravdu, nás ostatní to ze začátku moc netěšilo, vzhledem k tomu, že jsme měli připraveny nové, krásné letáky našich produktů Farm Fresh do tisku. Takže, zase změna, řekli jsme si, a můžeme začít pracovat na nové podobě tiskoviny, stejně jako pan Stein pracoval na novém návrhu granulí – při správné technologii, výrobním možnostem a letitým zkušenostem.

Ale pojďme zpět k novým recepturám granulí……Jak už je dobrým zvykem, i tato nová krmiva jsou vyrobená systémem „vacuum coating“. Tento systém umožňuje v granulce rozvrhnout vitamíny, minerály a tuky stejnoměrně v celém průřezu tvaru.
Těch, kteří si to mohou o svém krmivu dovolit říci, zase tolik není. Přeci jen 25 let praxe zaměřené výhradně na „zdravé krmení pro psy“, jej neustále motivuje k tomu, aby Váš pes nemusel s obavami navštěvovat veterinu. Teorie a přípravy chvíli trvaly, tento týden se ale už i před nás dostala nová grain free krmiva. Pan Stein vsadil na vynikající uhlohydrát ve formě sušených brambor a bílkovin. V jednom případě je to beef (hovězí) a v druhém pak pork (vepřové) maso. 

A teď už si povíme jiný, i když související příběh – o krmení u našeho šéfa Geriho, který má mimo jiné Leopardí feny a pár malých domácích miláčků. Takže – „leopardice“ se na granule vrhly dle očekávání a misky „vysály“ do poslední granule. Stejně postupovali i čivava, dvě feny yorkšírů a starý mazák bišonek. Aby toho nebylo málo, svou porci dostaly i kočky. A světe div se, všem velmi chutnalo….. 

Sázíme na zkušenosti, píli, trpělivost a kus poctivé práce.  Všechny předpoklady pro zdraví Vašich čtyřnohých kamarádů tam jsou a doufáme, že jsme se nemýlili.

© 2022, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone