Krmiva Still – prémiová krmiva za „rozumnou cenu“
Z našich mnoholetých zkušeností se zákazníky a jejich čtyřnohými kamarády, jsme hledali krmivo, které by bylo dokonale vyvážené, co se týče poměru kvality a ceny. V Itálii jsme ho našli. Krmivo Still určené pro juniory, dospělé psy či seniory, dodá vše, co potřebují ke zdravému růstu a spokojenému životu.Granule Still vyrábí italská firma Befood a jejich výrobní experti přesně vědí, co vaši/naši psi potřebují. Dalším bonusem je dobrá cena.
 
Široká škála variant
 
  •  Puppy – Kuřecí maso s rýží - kuře je nejpopulárnější maso používané v krmivech pro psy. Je velmi chutné a je výborným zdrojem proteinů.
 

 

 
  • Croc – Kuřecí a krutí maso s rýží - krůtí maso je pro psy lehce stravitelné, více než kuřecí, velmi chutné a poskytuje kvalitní zdroj bílkovin.
 

 

 
  •  Multimix – Hovězí a vepřové maso s rýží – vepřové maso je uznávané jako dobrý a velmi chutný zdroj energie pro psy. 
 

 

 
  • Sport – Kuřecí a hovězí maso s rýží - pro většinu psů je kuřecí maso lehce stravitelné.
 

 

 
  • Maintenace – Hovězí maso s rýží - hovězí maso obecně považováno za velmi chutnou surovinu.
 
 

 

Kvalita surovin
Vysoce kvalitní suroviny, jako je kuřecí či krutí maso, známé svou vysokou chutností a stravitelností, poskytují psům nejen dávku proteinů, tak kompletní nálož vitamínů a minerálů k posílení imunity.

 

Rýže
Rýže je ve výživě psa nenahraditelná. Dá se říct, že je to nejlépe přijímaná surovina a zároveň výživově velmi hodnotná. Samotnou vařenou rýži někteří psi nepřijímají příliš nadšeně, proto je nejlepší variantou mít ji obsaženou společně s masem v lahodné křupavé granuli.

Bez barviv a konzervantů
Tyto granule neobsahují umělé konzervanty, barviva ani „éčka“.
© 2022, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone