Krmivo Nuova Fattoria je vyráběno odlišným způsobem výroby, tj. na extrudovanou kukuřičnorýžovou kuličku se za pokojové teploty nanáší živočišné moučky a živočišný tuk. To zajišťuje vysokou metabolickou energii a vysokou stravitelnost (90%). Krmivo neobsahuje žádné rostlinné oleje a respektuje psa jako masožravceEkonomická je i optimální cena za 20 kg chovatelské balení. Krmivo minimalizuje nebezpečí torze žaludku zejména proto, že v trávicím traktu dále nebobtná. 

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

Mnoho lidí nám sem vozí nekvalitní granule z marketů, které psychicky zatíženým psům zde spíše škodí. Podařilo se nám zajistit přímo od dovozce krmiv kvalitní granule, jež psům kupujeme ve velkém, proto máme i množstevní slevy.

Pokud chcete přivézt krmivo pro naše psy, krmíme pouze krmivem z těchto stránek, převážně je to od Nuova Fattoria Stone Crick nebo cokoli z řady FirstMate. Toto krmivo snáší i ti psi, kteří na granulované krmivo nebyli zvyklí.

© 2022, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz
Vytvořilo