Asi tři roky je tomu co se snažím výživou pomoci psům k lepšímu zdraví. Lidé z okolí a jejich známí se na mne obrací, když má jejich pes nějaký zažívací problém, nebo alergii či špatnou srst.

Když pan ing. Stein dovezl do ČR krmivo Regal,  dá se říct, že jsem čekal, až budu moci toto krmivo ověřit u nemocných psů v praxi. Nejen složením se mi krmivo líbilo, ale jeho analytické složky jsou u některých diet nastavené téměř totožně s veterinárním krmivem, ovšem troufnu si napsat s výhodou kvalitnějších surovin pro krmivo Regal.Dohledal jsem i několik článku v zahraničí, kde udělali zkušenost s krmivem u několika onemocnění s močovým ústrojím – kameny, záněty. Jsem přesvědčen, že krmivo Regal napomáhá a předchází překyselení zažívání a celého organismu.

Zpět ke krmivu Regal Salmon Bites.Toto krmivo je u psa ze struvity podáváno asi jeden a půl roku. Pes má pravidelné kontroly a odběry s dobrými hodnotami a není potřeba, což je majitelka moc ráda jiných zákroků a nakupování drahých veterinárních diet. 

Fenečka s kardiologickým onemocněním je na krmivu Regal Salmon Bites teprve asi 8 měsíců ale majitel mne dosvědčil, že fenečka  velká vedra, která tento rok byla prožila na výbornou. Jsem přesvědčen, že kondici určitě ovlivnilo i krmivo Regal, které nezatěžuje organismus.

Krmivo Regal považuji opravdu za vyvážené a doporučuji ho u  nemocných, starších psů ale najdete i diety pro mladé psy, kde ho s čistým svědomým doporučuji jako prevenci. Pokud bude krmivo pejskovi chutnat, tak se nemusíte obávat nějakých přehmatů jako se dnes děje u některých jiných výrobců krmiv.
Produkty Regal Pet Food NIKDY NEBYLY na seznamu stažených výrobků pro domácí mazlíčky z trhu. Nepoužívá pšeničný,kukuřičný  lepek, sóju, ani rýžový proteinový koncentrát. Nedováží žádné ingredience z Číny.

 

Benda Jan

 
© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone