Parametry vyhledávání
(1)

Vyhledat v kategorii

Hmotnost balení

od do
(1)

Určení

(1)
(1)
(1)
(1)

Velikost plemene

(1)
(1)
(1)

Druh masa

(+1)
(+4)
(+2)
(+1)
(+1)

Věk

(1)
(1)
(1)
(1)

Aktivita

(1)
(1)
(1)

Dog Lovers Gold 'The Original Formula'

Krmivo pro psy všech věkových kategorií – All Life Stages.

Dog Lovers Gold 'The Original Formula'
skladem
od 1 499 Kč

Granule Dog Lovers Gold vhodné i pro psy s citlivým zažíváním

Značka psích krmiv Dog Lovers Gold vznikla jako reakce na velkou kritiku nekvalitních komerčních krmiv pro psy. Od svého založení prosazuje filosofii holistického principu stravování psa, kdy mají veškeré suroviny pocházet z přírodních zdrojů a obsahovat vyvážený komplex plnohodnotných živin.

Dog Lovers Gold granule pro psy se inspirovaly tzv. BARFováním, tedy podáváním syrové stravy. Jsou vyráběny šetrným způsobem tak, aby nedošlo k znehodnocení výživových vlastností jednotlivých ingrediencí. Obsahují vysoký podíl živočišné bílkoviny v podobě kuřecí či jehněčí moučky nebo lososa. Čerstvý lososový olej, kuřecí tuk a olej z lněných semínek představuje významný zdroj zdraví prospěšných a životu důležitých tuků.

Granule Dog Lovers Gold jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, jelikož neobsahují žádné alergeny. Přítomen není ani lepek, obiloviny jsou zastoupeny pouze ve formě hnědé rýže. Oproti jiným krmivům nejsou děleny dle věku psa, složení je u všech typů granulí stejné - mění se pouze velikost granulek a doporučené denní množství.

© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone