FERNANDO Ferretfood
FERNANDO Ferretfood 1
Kód produktu:
BEFEGRAFRENE01
Značka:
FERNANDO

Všestranně vyvážená a chutná strava pro fretky.

Zvolte variantu:
Kód varianty: 911044
Cena:
331 Kč
287,83 Kč bez DPH
+ -
pytel
na dotaz
Tisknout Doporučit produkt

Vysoký podíl bílkovin z masa potravinářské kvality znamená plnohodnotné a lehce stravitelné bílkoviny (na rozdíl od bílkovin z rostlinných zdrojů, jež převažují ve většině komerčních krmiv).

Kvalitní drůbeží tuk fretka využije mnohem lépe, než rostlinné oleje, jež bývají v krmivech častou (levnou) náhražkou živočišných tuků.

Jestliže jsou nutričně hodnotné suroviny živočišného původu v množství výrazně převažujícím nad surovinami rostlinného původu zásadní pro vliv výživy na zdraví psa nebo kočky, u fretky to platí dvojnásob.

Zažívací trakt fretky je typickým zažívacím traktem masožravce, je krátký, na rozdíl od býložravců.

Představte si, jak pak na organismus fretky působí krmivo, kde hlavní složkou jsou obiloviny. Takové krmivo ve střevě zahnívá, fretka neumí využít živiny v něm obsažené, byť absolutní hodnota bílkovin a tuků v krmivu obsažená je stejná jako například ve Fernandu, které fretku respektuje jako masožravce. Ptejte se, odkud bílkoviny v krmivu, které používáte, pochází. Obiloviny obsahují až 2/3 bílkovin, jako maso. Na to hřeší řada výrobců, je levnější vyrobit krmivo z obilí místo kuřecího masa a vy, pokud se výživou nezabýváte a neumíte tento fakt zjistit z obalu krmiva, nemusíte nic zjistit. Ani když fretka „volá o pomoc“, ne vždy jsou zdravotní problémy způsobené nutričně chudou stravou správně interpretovány. Tím spíše, že jste za své krmivo dali třeba poměrně hodně peněz (které ovšem nešly na obsah pytle s krmivem, ale znamenají nemravný zisk výrobce) nebo tím spíše, že veterinář vám takové krmení doporučil (výživa zvířat nebývá v centru pozornosti veterinárních lékařů, stejně jako lékařů humánních, bohužel).

Kromě vysoce kvalitní formy základních živin Fernando obsahuje další hodnotné přírodní látky jako je lecitin, omega – kyseliny, prebiotické frukto-oligosacharidy, taurin a další.

Fernando nabízí vaší fretce takovou výživu, jakou zamýšlela Příroda. Ostatně, domestikace fretky není nijak dlouhou kapitolou v knize přírodní moudrosti.

Lecithin
Lesklá srst, zdravý srdečně-cévní aparát.

Nutri-Derm
Zdravá kůže, mírní alergické projevy u zvířat s přecitlivělostí na potravu.

Taurin
Esenciální aminokyselina pro celkovou kondici zvířete.

© 2017, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone