Reznutí srsti

13.10.2016
Otázka:
Dobrý den,

mám šteně Blue Staaforshire Bull Terier, krmím od 2měsíců věku do dnešní doby 4měsíce věku Orijen Puppy ale srst začla reznout, nerad bych aby zreznul jak liška. Našel jsem Vaše krmivo které bych chtěl nejlépe hned zítra koupit z důvodu co nejměnšího podílu v granulích Vitamínu A a r.olejů, tím bych se chtěl vyvarovat reznutí ale na bohužel na fórech sem našel že i po granulích FirstMate Lambaste došlo chovateli k mírnému reznutí u černé barvy srsti, raději ale napíšu Vám jako odborníkovi zdali byste mi i přesto že někdo má špatné zkušenosti mi doporučil granule FirstMate Pacific Ocean Fish Puppy jako dobrou volbu proti reznutí. Nikdy jsem nenašěl přesné složení a poměr Vitamínu A a betakoretenu a r.olejů. Děkuji za Vaší odpověď.

S pozdravem
David E
Odpověď:
S největší púravděpodobností vysoký podíl vit. A plus betakarotén. Ten se usazuje v tucích a reznutí je výsledek. FM má velmi nízkou hladinu vit. A rostlinné tuky neobsahuje vůbec. Z tohoto pohledu více, než bezpečné krmivo. Betarotén nikde nenajdete ten je v obilovinách, rostlinách, rostlinných tucích. Pes si z něho vyrobí vitamín A sám. Tuky v FM nenajdete ani gram. Vaši volbu vám mohu jedině vřele doporučit. Pamlsky max. sušená zvěřina. Ing Gerhard Stein

Pokračování p. Davida:


Dobrý den,

velice Vám děkuji za Vaší odpověď, dnes jsem koupil pytel 13kg FM Pacific Ocean Fish Puppy, krmím 4.denně po 80gr, tzn že během dvou měsíců máme pytel snědený, nic ostatního mu dávat nebudu. Pejsek má i pod krkem malou lysinku, kterou jsem dnes vyfotil (začervenání nemá, pouze po sundání obojku z vycházky z které jsme přišly) má jí od narození tak uvidíme za 2.měsíce, pošlu Vám foto pokud bude výsledek lepší nebráním se tomu že byste si ho mohl dát do dalších referncí spokojených zákazníků s FM stravou na Vaše webové stránky.

Ještě jednou díky.
David E
© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone