KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

SPARROW Dog CannaBarf® Herb Mix 100 g

«
NOVINKA
SPARROW Dog CannaBarf® Herb Mix 100 g
Přírodní bylinná směs pro psy krmených BARF s konopím s CBD a probiotiky. Doplňkové krmivo dále obsahuje mořskou řásu pro podporu optimálního trávení, doplnění živin a důležitých látek.
kód zboží: 650011
EAN: 7640169830105
DPH: 12%
bez DPH: 298,21
s DPH: 334,00
dostupnost: > 10
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU
+ ks
-
Směs CannaBarf® je vhodná pro psy všech věkových kategorií, kteří jsou krmeni syrovým masem, doma vařeným nebo čistým masem z konzervy.
Výhody:
- obsahuje konopí bohaté na živiny
- s přirozeně se vyskytujícím CBD
- přispívá ke každodennímu přísunu živin
- má vysokou hustotu životně důležitých látek
- obsahuje cenné probiotické kultury

Inovativní a 100% přírodní směs BARF pro psy


SPARROW CannaBarf® je inovativní směs BARF založená na EU certifikovaném konopí v kombinaci s probiotickými kulturami, mořskými řasami a dalšími místními bylinami. CannaBarf® je vhodný pro psy všech plemen, kteří jsou krmeni syrovým masem, doma vařeným nebo čistým masem z konzervy.
CannaBarf® nabízí psovi životně důležité živiny a vitální látky z přírodních zdrojů - zaručeně bez umělých nástavců nebo přísad. To znamená, že váš pes dostává každý den hodnotné doplňkové krmivo pro šťastný a vitální psí život.

SPARROW CannaBarf® obsahuje:


-Konopí: Konopí je jednou z nejstarších a nejvšestrannějších plodin a je známé svým nutričním bohatstvím. Konopí je také známé jako „superpotravina“ pro své pozitivní vlastnosti. Konopí je bohaté na vlákninu, která poskytuje prospěšnou vlákninu. Vláknina pomáhá transportovat toxiny z trávicího traktu a tím podporuje trávicí proces.
Rostlina konopí obsahuje mnoho cenných životně důležitých látek, jako jsou minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tyto složky cenným způsobem přispívají k optimalizaci obsahu živin v krmivu.
Použité konopí navíc obsahuje celé spektrum kanabinoidů a může tak podporovat endokanabinoidní systém těla a pomáhat optimalizovat výživu.
-Mořská řasa: Ascophyllum nodosum je hnědá řasa a je přirozeně bohatá na stopové prvky, vitamíny, minerály a jód. Řasy obsahují až 10x více minerálních látek než čerstvá zelenina. Řasy také dokážou vázat těžké kovy a toxiny v těle a jsou tedy schopny je z těla vyloučit.
Mořské řasy také pomáhají regulovat acidobazickou rovnováhu v ústech. To znamená, že může pomoci předcházet vzniku plaku a také odstranit stávající plak.
Přirozeně obsažený jód v řasách je pro psy životně důležitý, protože jód přispívá ke zdravé funkci štítné žlázy a je také důležitý pro optimální funkci mozku.
-Probiotické kultury: Probiotické kultury jsou velmi užitečné a vysoce účinné bakterie mléčného kvašení. Mohou pozitivně ovlivnit přirozenou rovnováhu střevní flóry odstraněním „špatných“ bakterií ze střeva.
Probiotika také dokážou optimalizovat imunitní systém a napomáhají tak k posílení přirozené obranyschopnosti.
-Kopřiva dvoudomá: Kopřiva dvoudomá je skutečnou superpotravinou a přirozeně poskytuje cenné železo, minerály, vitamíny a antioxidanty. Podporuje látkovou výměnu. Kopřiva obsahuje asi 7x více vitamínu C než pomeranč. Kromě toho je kopřiva bohatá na rostlinné bílkoviny (přes 40 %) a cennou vlákninu a dokáže tak bojovat i s průjmem.
-Pampeliška: Pampeliška je mnohými podceňována a vnímána jako plevel. Pampeliška má mnoho cenných vlastností a je výborným zdrojem minerálů, vitamínů, enzymů, hořčin a flavonoidů. Všechny složky pampelišky optimalizují metabolismus, působí detoxikačně, povzbuzují chuť k jídlu a podporují imunitní systém.
-Oregano: Oregano je další rostlina bohatá na živiny, kterou mnoho lidí nezná. Povzbuzuje chuť k jídlu, podporuje trávení, působí proti plynatosti, odvodňuje organismus a podporuje zdravou střevní flóru.

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.