KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

SPARROW Dog CannaMove® Forte Snacks Adult & Senior Chicken 200 g

«
NOVINKA
SPARROW Dog CannaMove® Forte Snacks Adult & Senior Chicken 200 g
Přírodní pamlsky pro dospělé a starší psy s problémy pohybového aparátu s konopím/CBD, slávkou zelenoústou, bylinkami, kuřecím masem. Doplňkové krmivo pro snížení zánětlivosti, posílení kloubů, zlepšení cirkulace krve a optimální mobilitu.
kód zboží: 650004
EAN: 4260674650499
DPH: 12%
bez DPH: 158,04
s DPH: 177,00
dostupnost: > 10
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU
+ ks
-
Pamlsky CannaMove® Forte jsou vhodné pro všechny dospělé psy a psy seniory. Vyznačují se podílem cenných složek.
Výhody:
- 100% přírodní polovlhké pamlsky s vynikající chutí
- obsahuje 70% lahodného a šťavnatého švýcarského kuřecího masa
- obsahuje konopí a přirozeně se vyskytující CBD
- obsahuje slávkou zelenoústou, kurkumu, ďáblův dráp
- jsou bez obilovin, pšenice a sladidel

CannaMove® Forte pamlsky – přirozená podpora pohybového aparátu a pohyblivosti


Pomozte podpořit pohyblivost vašeho psa pomocí SPARROW CannaMove® Forte Joint Fit pamlsků. Tyto měkké, polovlhké pamlsky jsou vyrobeny ze šťavnatého švýcarského kuřete a brambor. Zcela se vyhýbáme přísadám jako jsou obiloviny, pšenice, konzervanty, umělé přísady nebo dochucovadla.
Psi milují vysoký podíl kuřecího masa a pamlskům neodolají ani vybíraví psi. Kromě kuřecího masa a brambor jsou použity vysoce kvalitní suroviny jako konopí, extrakt ze slávky zelenoústé s glukosaminem a chondroitinem, dráp afrického čerta, tužebník, kadidlo, kurkuma a kopřiva.
Inovativní pamlsky pomohou vašemu psovi užívat si více pohybu. Neomezená pohyblivost je základním předpokladem zdravého a spokojeného psího života. Pohyb navíc přirozeně aktivuje metabolismus, je dobrým tréninkem pro svaly, srdce a krevní oběh.

70% šťavnaté kuřecí maso ze Švýcarska


Hlavní složkou SPARROW CannaMove® Forte pamlsků je 70% na bílkoviny bohaté a nízkotučné kuřecí maso z chovu šetrného ke zvířatům. Psi tyto masové pamlsky milují, protože jsou primárně masožravci. Mohou také vnímat chuť umami mnohem lépe než lidé. Chuť umami se vyskytuje hlavně v potravinách bohatých na bílkoviny, jako je kuřecí maso. Psi preferují tuto chuť, protože nejlépe odráží jejich nutriční potřeby.
ZVÍŘATA pro nás znamenají hodně, a to včetně zvířat hospodářských. Švýcarsko má jeden z nejpřísnějších zákonů na ochranu a přepravu zvířat na světě. To také zajišťuje způsoby chovu šetrnější ke zvířatům s volným výběhem a volným pohybem, které podporují dobré životní podmínky zvířat. Proto v našich produktech používáme výhradně švýcarské maso.

Švýcarská kvalita – monoprotein


V pamlscích SPARROW CannaMove® Forte používáme pouze vysoce kvalitní maso ze Švýcarska, protože nám záleží na všech zvířatech. Naše pamlsky jsou vyráběny ve Švýcarsku a díky inovativnímu výrobnímu procesu jsme schopni zaručit tu nejlepší kvalitu.
Kuře je jediným živočišným zdrojem bílkovin. Nemícháme různé druhy masa po vzoru přírody, protože v přírodě by zvíře nikdy nesnědlo více druhů masa najednou. Snadno stravitelná, kvalitní a nízkokalorická brambora je jediným zdrojem sacharidů. Vyhýbáme se plnidlům jako je kukuřice, pšenice nebo sója a jako konzervanty používáme pouze přírodní antioxidanty (přírodní vitamín E, rozmarýn).
Díky polovlhkým kouskům a inovativnímu výrobnímu procesu se zcela obejdeme bez umělých zvýrazňovačů chutí a jiných umělých přísad nebo plniv, protože naše pečlivě vybrané přírodní ingredience již obsahují chuť, kterou psi rádi jedí.
Za žádnou cenu nepoužíváme geneticky manipulované suroviny a pamlsky jsou zaručeně vyrobeny bez testování na zvířatech. Kromě toho vybíráme pouze suroviny, které jsou udržitelné a pěstované podle vysokých standardů kvality.
Tyto přírodní a šťavnaté pamlsky si váš pes nejen zamiluje, ale také mu přinesou mnoho prospěšných benefitů.

Polovlhké pamlsky pro psy – inovativní výrobní proces


Chutné a šťavnaté ingredience jsou zpracovány speciálním inovativním výrobním procesem. To zajišťuje, že všechny přírodní a důležité složky jsou pečlivě zachovány. Díky tomu jsou pamlsky SPARROW cennou pochoutkou pro dospělé psy s nejvyšší biologickou dostupností a nejlepší snášenlivostí.
Díky šetrnému vaření a sušení na vzduchu zůstává maso šťavnaté a chutné a má zbytkovou vlhkost 20%. To vede k příjemně měkké konzistenci kousků. Takto dosáhnou pamlsky přirozené chuti, kterou psi milují. Polovlhké pamlsky s velkým množstvím masa jsou mnohem stravitelnější než pamlsky suché. Měkká konzistence a vysoká zbytková vlhkost mají také tu výhodu, že tvoří méně zubního kamene a pečují o zuby lépe než suché pamlsky.

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.