KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

SPARROW Dog CannaMove® Herb Mix 100 g

«
NOVINKA
SPARROW Dog CannaMove® Herb Mix 100 g
Přírodní bylinná směs po štěňata a aktivní psy s konopím s CBD na podporu zdravého pohybového ústrojí. Doplňkové krmivo obohacené o kolagen s šípkem pro posílení kostí, chrupavek, šlach a optimalizování kloubní síly.
kód zboží: 650012
EAN: 7640169830082
DPH: 12%
bez DPH: 298,21
s DPH: 334,00
dostupnost: > 10
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU
+ ks
-
CannaMove® byl vyvinut speciálně pro psy, kteří stále rostou, stejně jako pro aktivní a pracovní psy.
Výhody:
- obsahuje na živiny bohaté konopí s přírodním CBD
- obsahuje slávky zelené, kolagen a cenné bylinky
- podporuje tvorbu zdravého pohybového aparátu
- podporuje kosti, chrupavky, šlachy a pevnost kloubů
- přispívá k radosti z pohybu a vitalitě

Přirozená podpora při tvorbě a udržování zdravých kloubů


Věděli jste, že přibližně jeden ze čtyř psů trpí artritidou a že přibližně 20% z nich je mladších 1 roku? Přibližně 70% těchto postižených psů trpících onemocněním kloubů je výsledkem vývojových onemocnění. Je proto důležité hned od začátku myslet na zdraví kloubů svého psa a podporovat výchovu přirozeně a udržitelně.
SPARROW CannaMove® je přirozenou podporou pro zdravý pohybový aparát u rostoucích psů, stejně jako u dospělých sportovních, pracovních a výkonnostních psů. Podporuje tvorbu a udržení zdravého pohybového aparátu.
CannaMove® se vyznačuje především inovativním a sladěným složením konopí, želatiny, slávky zelené spolu s dalšími bylinami bohatými na živiny. Vysoce kvalitní bylinky se tradičně používají po staletí.
K tomu, aby psi skutečně vedli šťastný, zdravý a druhově odpovídající život, je naprosto zásadním předpokladem neomezená volnost pohybu. Pokud se pes umí správně pohybovat, znamená to skutečnou radost ze života. Pohyb je navíc také velmi důležitý pro zdravé svaly, srdce a oběhový systém, a také aktivuje metabolismus. Jak se říká: "Cvičení je nejlepší lék."

SPARROW CannaMove® obsahuje:


-Konopí: Konopí je jednou z nejstarších a nejvšestrannějších plodin a je známé svým nutričním bohatstvím. Konopí je také známé jako „superpotravina“ pro své pozitivní vlastnosti. Konopí je bohaté na vlákninu, která poskytuje prospěšnou vlákninu. Vláknina pomáhá transportovat toxiny z trávicího traktu a tím podporuje trávicí proces.
Rostlina konopí obsahuje mnoho cenných životně důležitých látek, jako jsou minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tyto složky cenným způsobem přispívají k optimalizaci obsahu živin v krmivu.
Použité konopí navíc obsahuje celé spektrum kanabinoidů a může tak podporovat endokanabinoidní systém těla a pomáhat optimalizovat výživu.
-Extrakt z slávky zelené s glukosaminem a chondroitinem: Slávka zelenoústá je známá tím, že nabízí velmi pozitivní podporu pohybovému aparátu tím, že díky výživě přirozeně promazává klouby. Kromě toho může glukosamin budovat a posilovat kosti a chrupavky. Omega-3 mastná kyselina (glykosaminoglykan), kterou obsahuje, je zodpovědná za přirozené promazávání kloubů a ochranu chrupavek. Tato přirozená lubrikace pak také napomáhá k tomu, aby se pohybový aparát a pohybový proces opět správně rozběhly.
-Želatina (kolagen): Želatina obsahuje cenné aminokyseliny, které díky své struktuře a složení přirozeně podporují, udržují chrupavky a šlachy pružné a posilují je.
-Šípek: Šípky přirozeně obsahují mnoho vitamínů a minerálů. Vitamin C má přirozeně antioxidační účinek.
-Křemík: Křemík podporuje vývoj a udržení zdravých kostí. Kromě toho může oxid křemičitý také optimalizovat produkci tělesné synoviální tekutiny a posílit pojivovou tkáň. Oxid křemičitý může také pomoci předcházet nutričním nedostatkům a podporovat silné kosti a drápy.
-Přeslička rolní: Přeslička přirozeně obsahuje mnoho minerálních látek a je bohatá na oxid křemičitý, který příznivě působí na pohybový aparát a podporuje kosti, šlachy a pojivovou tkáň. Přeslička rolní také dokáže podpořit metabolismus a podpořit trávení.

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.