KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

SPARROW Pet Hemp Seed Oil 250 ml

«
NOVINKA
SPARROW Pet Hemp Seed Oil 250 ml
100% konopný přírodní olej ze za studena lisovaných konopných semen pro zvířata. Obsahuje perfektní rovnováhu Omega 3, 6 a 9, 2% GLA na protizánětlivost a důležité antioxidanty.
kód zboží: 650017
EAN: 4260674650598
DPH: 12%
bez DPH: 262,50
s DPH: 294,00
dostupnost: > 10
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU
+ ks
-
Prémiový konopný olej šetrně za studena lisovaný pro psy, kočky a další zvířata, se získává z cenných konopných semínek a:
- jde o novodobý rybí olej
- je 100% přírodní
- je bohatý na životně důležité omega-3 a omega-6 mastné kyseliny
- podporuje zdravou kůži a lesklou srst
- posiluje obranyschopnost a optimalizuje imunitní systém

Prémiový konopný olej má spoustu výhod


Konopný olej, nabitý esenciálními mastnými kyselinami a antioxidanty, je důležitým doplňkem stravy všech domácích mazlíčků. Konopný olej obsahuje 0,00% THC a nabízí vašemu zvířeti dokonalou rovnováhu Omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Má spoustu výhod:
- Obsahuje 2% GLA pro další protizánětlivou podporu.
- Poskytuje důležité antioxidanty, jako vitamín E a vitamín A (karoten).
- Pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi.
- Pomáhá při péči o srst a kůži.
- Poskytuje přirozeně se vyskytující fosfolipidy, které podporují růst, obnovu a regeneraci buněčných membrán.
- Konopí se pěstuje bez pesticidů. Samotná rostlina regeneruje půdu díky svému dlouhému kořenovému systému, který podporuje zdraví půdy a životního prostředí.
- Rostliny konopí nejsou geneticky modifikovány.
- Konopný olej je lisovaný za studena, a není tak vystaven vysokým teplotám, při kterých by ztrácel své pozitivní účinky.

Kyselina gama-linolenová


Kyselina gama-linolenová (GLA) je jednou z nejcennějších mastných kyselin pro podporu imunitního systému. Vyskytuje se převážně v mateřském mléce. Konopí je jedním z mála přírodních zdrojů GLA. V dostatečném množství může GLA výrazně zlepšit vzhled kůže a srsti. GLA navíc výrazně aktivuje metabolické procesy a může mít vliv na zdravou hormonální rovnováhu.
Nedostatek GLA může vést k různým problémům, jako je předčasné stárnutí, trávicí a kožní problémy. Proto je důležité podpořit zdraví mazlíčka podáváním konopného oleje, nejideálněji jednou denně s jídlem.
Konopný olej obsahuje také vitamín E a vitamín A (karoten). Jsou to antioxidanty, které pomáhají imunitnímu systému bojovat proti poškození volnými radikály. Volné radikály se vyskytují, když váš mazlíček přijímá toxiny z vakcín, chemikálií, pesticidů, zpracovaných potravin a znečištění. Způsobují oxidační stres v těle zvířete, poškozují buňky, proteiny a DNA. Antioxidanty pomáhají udržet volné radikály pod kontrolou a tím podporují zdraví.

Lepší a udržitelnější než rybí tuk


Rybí olej se většinou vyrábí teplem, díky čemuž je nestabilní. Pokaždé, když rybí tuk otevřete, je vystaven kyslíku a tomu se říká oxidace. Tímto způsobem se část oleje rozkládá na menší sloučeniny, jako je malondialdehyde (MDA). Produkují také molekuly obsahující kyslík nazývané volné radikály. Jak MDA, tak volné radikály způsobují předčasné stárnutí a nemoci.
Po otevření se může stát, že rybí tuk velmi snadno žlukne, což znamená, že může způsobit zánět. Protože jedním z hlavních důvodů podávání rybího tuku, zejména psům, je boj proti zánětu, je to problém! Konopný olej je lisovaný za studena, díky čemuž je stabilnější než rybí olej. Proto je méně pravděpodobné, že oxiduje nebo žlukne. (Pro delší trvanlivost byste jej však měli skladovat v lednici.)
Rybí tuk může také obsahovat rtuť, záření a další kontaminanty. Prémiový olej z konopných semínek z kontrolovaného pěstování, jako je ten od SPARROW, je pěstován bez pesticidů nebo jiných toxinů a neobsahuje takové kontaminanty. Rostlina konopí má také dlouhý kořenový systém, který přispívá k regeneraci zdravé půdy.
U rybího tuku je důležitým problémem také udržitelnost. Ryby v oceánech jsou stále vzácnější a rybí tuk odstraňuje zdroj potravy pro mořské živočichy. Konopí je udržitelná plodina, kterou lze snadno pěstovat v mnoha různých klimatických podmínkách a typech půdy – dokonce se říká, že konopí roste jako plevel!
Konopný olej má také lepší poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin, které jsou také životně důležité pro zvířata. Díky jedinečnému poměru těchto mastných kyselin je olej z konopných semen obzvláště cenný.

Další výhody konopného oleje:


-Vynikající zdroj kyseliny linolové: Konopná semínka obsahují vysoké množství esenciální omega-6 mastné kyseliny, jejíž název je kyselina linolová (LA). Kyselina linolová je polynenasycená mastná kyselina a je nejdůležitější omega-6 mastnou kyselinou pro psy, protože se používá k výrobě dalších omega-6 mastných kyselin. Protože si je zvířata nemohou vyrobit sama, musí je získat prostřednictvím potravy. Kyselina linolová je také zvláště důležitá pro zdraví kůže a srsti psa. Pokud váš mazlíček trpí suchou nebo lámavou srstí, může problém vyřešit přidání oleje z konopných semínek do jeho stravy.
-Nabité vitamíny a antioxidanty: Konopí obsahuje minerály vápník, hořčík, železo a zinek, vitamín E, vitamíny B (včetně kyseliny listové) a řadu antioxidantů. Konopí je také jediným známým rostlinným zdrojem potravy, který poskytuje vitamín D3.
-Podpora zdraví srdce: Studie na zvířatech a lidech prokázaly, že konopná semínka mohou pomoci podpořit zdravý kardiovaskulární systém díky obsahu rostlinné vlákniny, bílkovin a zdravých tuků.

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.