Topstein Ryba v plechu
Topstein Ryba v plechu 1
Topstein Ryba v plechu 2
Topstein Ryba v plechu 3
Kód produktu:
TOKUKONDOGCZ05
Značka:
Topstein
Zvolte variantu:
Kód varianty: 620004
Cena:
51 Kč
44,35 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Kód varianty: 620005
Cena:
71 Kč
61,74 Kč bez DPH
+ -
ks
na dotaz
Tisknout Doporučit produkt

Kromě tělesné hmotnosti může mít na krmnou dávku vliv také věk, úroveň aktivity, temperament, trávení a rychlost metabolismu. Doporučené dávkování najdete v níže uvedené tabulce. Vždy zajistěte, aby měl pes k dispozici dostatek čerstvé čisté pitné vody. SKLADUJTE V CHLADU A SUCHU.

Kříženec labrador x sibiřský husky, Denisa Vévodová

Dobrý den, můj pejsek je kříženec labradora a sibiřského husky, jmenuje se Charlie a budou mu tři roky.  Vyzkoušeli jsme několi značek granulí, ale poslední volba krmiva FirstMate, byla ta nejlepší. Charlie si již nějakou dobu pochutnává na těchto granulích, konkrétně řady Pacific Ocean Fish Large Breed a nemůže si je vynachválit. Jsou to první granule, které když dám do misky, tak jsou v mžiku pryč.
Občas také přikoupím konzervy značky Topstein, které obsahují 100% podíl masa, a lze vybrat z různých druhů. Charlie má nejraději rybu, ale rozhodně nepohrdne ani kuřetem. Mezi jeho oblíbené pamlsky patří Crunchy Bites s lososem, ty jsou prý velká mňamka.
Vysoká kvalita krmiva se odráží v první řadě na jeho vzhledu a vitalitě, ale také na dobré funkci vnitřních orgánů.  Pro mě je volba kvalitního krmiva to nejdůležitější, jelikož právě dobrá strava pejska je základním stavebním kamenem jeho dlouhého a spokojeného života.

© 2021, Všechna práva vyhrazena, krmivopropsy.cz Foreveryone