AKCE - KONZERVY FARM FRESH 5+1 ZDARMA

O nás

KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

Jmenuji se Ing. Gerhard Stein a jsem majitelem firmy STAZ s.r.o. Psi mne provázejí celým životem. Žijeme spolu jak dny obyčejně všední, tak sváteční – naplněné dogtrekkingem, chovatelskými setkáními, jízdou na kole, koloběžce či saních. Vždy jsem se snažil své psy vychovávat tak, aby svůj život mohli prožít jako praví psi. V mé chovatelské stanici Šumící křídla spatřilo světlo světa na padesát vrhů štěňátek. Pro své psy chci vždy jen to nejlepší a věřím, že vy také.

Jsme výhradní dovozci vysoce kvalitních nekomerčních krmiv pro psy z Kanady, USA a Evropy pro Českou republiku. Všechna námi dovážená krmiva jsou vyráběna ze surovin v potravinářské kvalitě a čistotě, vyznačují se vysokým obsahem živočišných proteinů, vysokou stravitelností a vysokou metabolickou energií.

Těší nás, že si chovatelé spojují námi dovážená krmiva se značkami kvality. Můžete si být stoprocentně jistí, že naše krmiva představují nutričně hodnotnou a dlouhodobě bezpečnou výživu pro psy. U našich krmiv mají chovatelé jistotu, že platí pouze za kvalitu v pytli a ne za reklamu. Nejlepší reklamou jsou pro nás zdraví psi a spokojení chovatelé. Čtyři generace psů našich zákazníků nám za dobu více jak dvaceti let naší praxe dávají jistotu, že našimi krmivy dopřejete svým psům pevné zdraví a životní pohodu.

Okruh našich spolupracovníků a obchodních partnerů vzikl zejména z řad úspěšných chovatelů, proto vám můžeme nabídnout dokonalý chovatelský servis. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Proč zrovna my

Obchodní činnost je praktickou stránkou práce našeho týmu zabývajícího se výživou psů především v teoretické rovině. Věnujeme se hlavně osvětě mezi nejširší chovatelskou veřejností. Je jí totiž třeba podle našeho názoru a letitých zkušeností s velkou populací psů čím dál více.

Nabídka krmiv na trhu narůstá každým dnem, ale jen zlomek značek vyhovuje požadavkům nezávislých recenzentů krmiv na výživovou hodnotu a bezpečnost krmiv. Přitom jde o požadavky zcela "normální", snadno si je odvodí každý zkušený majitel psa, který kdysi připravoval krmnou dávku doma a snažil se být co nejpreciznější.
 
Uvažte, že většina krmiv je dnes připravena podat psovi velikosti německého ovčáka kolem 100g masa v denní dávce. A to budou ještě ti, kteří více rozdávají. S tím pak souvisí výroba krmiv z přemíry obilovin, z podřadných krmných surovin leckdy zatížených nežádoucími látkami jako jsou chemické zbytky ze zemědělské výroby či plísně, vedlejších produktů nedůstojných vaší peněženky, s použitím surovin nevhodných pro výživu psa, jako je sója. Taková krmiva mají velký pro-zánětlivý potenciál v organismu psa.

Věřte, že se nesnažíme prosazovat sebe a hanět ostatní. V České republice jako ostatně v Evropě vůbec je povědomí o praktikách komerční části krmivářského průmyslu podstatně nižší, než tomu je na severoamerickém kontinentu. Právě tam je chovatelskou veřejností již rutinně každým rokem očekáván seznam amerických a kanadských krmiv hodnocených nezávislými odborníky jako krmiva důvěryhodná a hodnotná TOP DRY FOODS.

Vězte, že pro letošní rok bylo takto v USA oceněno pouhých 37 značek z obrovského amerického trhu. V Evropě je výroba krmiv daleko za výrobou americkou, zdaleka by se mezi evropskými krmivy tolik doporučeníhodných značek nenašlo.

V České republice je dotupných pouze 7 krmiv zařazených do TOP DRY FOODS 2010. Považujeme za povšimnutí hodnou informaci, že jsme dovozci 4 z nich. Jedná se o krmiva FirstMate, Fromm Family, OmniPro a Canidae. 

Nejde o náhodu, jde o tvrdou dlouhodobou a cílevědomou práci podloženou férovým vztahem ke psům a lidem kolem nich.

Pokud nyní skepticky a bez dalšího uvažovaní namítnete, že nemáte na pravděpodobně drahé krmivo, vězte, že rozdíl v ceně dvou patnáctikilogramových balení nemusí být závratný. Závratná může být ale cena, kterou u nich platíte za maso v misce svého psa. Kilogram masa vám některé značky prodávají za 1400 Kč! Aby pes dostal půl kilogramu masa do misky, musel by zkonzumovat 12 kg granulí. A to vždy a bez výjimky ruku v ruce, tlapku v tlapce, s nekvalitními surovinami, někdy surovinami vyloženě rizikovými.

Nevadí nám, pokud krmivo, jež je v podstatě šrotem, stojí tolik, co šrot. Kdo si ho vybere, není aspoň finančně okrádán, nemluvíme tedy o psovi. Ale krmivo s obsahem 2 kg masa v patnáctikilovém pytli za cenu vyšší, než je nutričně hodnotné a čisté krmivo s obsahem přes 20 kg masa v patnáctikilovém pytli, je nejen podle nás nemorální.

Naše firma STAZ s.r.o. již přes 20 let dováží krmiva vyráběná podle vyšších principů než je honba za ziskem. V naší nabídce tak najdete jak krmiva, která jsou pravidelně zařazována do TOP DRY FOODS, tak i dlouhodobě osvědčená a kvalitní evropská krmiva od výrobců z Velké Británie, Německa a Itálie.

Výběrem z těchto férových krmiv nemůžete udělat chybu. Je pak již jen na Vašich preferencích a individualitě Vašich psů, ke které značce se přikloníte. Čtyři generace psů našich zákazníků nám za dobu více jak dvaceti let naší praxe dávají jistotu, že přemýšlivým z Vás se Váš čas věnovaný této problematice vrátí mnohonásobně na životní pohodě Vašich psů.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Naše celorepubliková chovatelská prodejní síť poskytuje plný servis a je otevřená každému, kdo se ztotožní s principy nutričně hodnotných a bezpečných krmiv. Nejlepší způsob, jak nabýt důvěry, je vyzkoušet je na kůži vlastního psa.

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.