Rudolf Desenský krmí Farm Fresh

KrmivoProPsy.cz - Řešíme na míru výživové potřeby tvých psů a koček (https://www.krmivopropsy.cz/)

Rudolf Desenský

Praktik v oboru psychologie, behaviorismu a poruch chování psů se specializací na výuku lidí v komunikaci se psy.

desensky

Jmenuji se Rudolf Desenský. Celý svůj život jsem zasvětil výchově psů. Znát mě můžete zejména z pořadu Kočka není pes na České televizi, kde edukativním způsobem pomáhám majitelům zvířat, kteří si už se svými psy nevědí rady. Jsem majitelem Mikroazylu Vlčáry, kde poskytuji azyl psům s problémovým chováním.

 

 

Nekvalitní krmivo dokáže psí zažívání pořádně potrápit. Ve svém denním zatížení na Vlčárech nemám čas na úklid kotců hadicí a mopem po krmení granulemi s nadbytečnou chemií a obarvenými ochucovadly. Hledal jsem krmivo, po kterém budou psi prospívat, mít hebkou srst a k úklidu mi bude stačit lopatka a sáček. Rozhodl jsem se vyzkoušet krmiva Farm Fresh, Nuova Fattoria a FirstMate. Tyto značky kladou důraz na vysokou chutnost a stravitelnost. Každé podávané krmivo cenzuroval vlk Macek, aby se mu "neotrávila" partnerka Ajšenka a jelikož byl vždy spokojený, rozhodl jsem se na Vlčárech krmit pouze těmito značkami.

 

 

Číslo 1 mezi krmivy na Vlčárech je krmivo Farm Fresh. Krmím všechny řady od zátěžovky pro psy ve stresu, po chudší pro kastráty a seniory. Druhým top krmivem je Nuova Fattoria Stone Crick. To se hodí skvěle jako kompletní krmivo nebo jej kombinuji s masem, aniž by psi měli problémy se zažíváním. Mým psům na Stone Crick chodila i vlčice Wah Ya. Vlk chemii nesnáší a to, že jí chutnalo, je skvělý ukazatel kvalitního krmiva.

  

Desensky doporucuje

 

 

Farm Fresh nabízí kromě řady kompletních krmiv také konzervy a doplňky stravy. Abych svým psům zajistil pestrou stravu, kromě granulí jim podávám také konzervy. Značka Farm Fresh nabízí krmivo s vysokým podílem masa a vyváženou kombinací potřebných vitamínůminerálů a doplňků stravy. Samozřejmostí je také transparentní složení bez barviv, chemie, dochucovadel, sóji, soli, chemických konzervantů a GMO.

Abych si ve svém oboru rozšířil obzory, od roku 2005 jsem absolvoval mnoho seminářů. Například UNIVERSITY OF INTEGRATED SCIENCE of CALIFORNIA a Advanced  Tachyon Technologies International v oboru Vertikal reality úrovně I až III, zároveň jsem se stal praktikem léčitelské metody Tachyon Holistic Wellness úrovně I a II. Jsem také praktikem a v současné době i lektorem speciálních seminářů v bodové myofasciální technice zvané Bowenovy masáže se specializací jen na psy. Díky své praxi jsem měl možnost stát se autorem mnoha knih.

 

 

Stejně tak, jako si každý pes zaslouží šanci, zaslouží si i kvalitní krmivo v misce. Pro značku Farm Fresh jsou kvalitní suroviny na prvním místě. To zajišťuje mým psům dlouhý a spokojený život. Krm stejným krmivem jako já. 

 

desensky

chci krmit Farm Fresh

O FARM FRESH

 

 

"Pan Rudolf Desenský se pro naše krmiva rozhodl před 15 lety. Vybrali jsme společně nejvhodnější receptury, aby jeho psi prospívali a netrpěli zbytečně střevními potížemi. Pan Desenský je špička ve svém oboru a já jsem velice potěšena, že důvěřuje naší firmě, našim značkám a produktům."
- Dora, KrmivoProPsy.cz

dora

Chceš krmit Farm Fresh jako Ruda? Mrkej na to, proč nakupovat na KrmivoProPry.cz:

  • Přidej se k více než 25.000 našich spokojených zákazníků

  • Hodnocení e-shopu na Heureka.cz: „100% zákazníků by doporučilo obchod svým známým“

  • Zákazníci jako ty od nás nakoupí bezmála 1 milion kilogramů krmiva ročně

  • Vše máme skladem jako první, protože jsme výhradní dovozci veškerého sortimentu

  • Odesíláme nejpozději do druhého dne

  • Prodáváme pouze kvalitní superprémiová krmiva zejména od rodinných firem

  • V naší odborné výživové poradně řešíme individuálně problémy tvého psa nebo kočky

  • Bude-li tvůj pes nebo kočka nespokojený, granule nám můžeš vrátit

  • Nabízíme každoměsíční pravidelné akce, dárky a dopravu zdarma od objednávky nad 1.200Kč

 

ZDE NAKUPUJ

Hodnocení zákazníků
10.01.2023
Zboží doručeno velice rychle a vždy malý dareček u nákupu který potěší
23.12.2022
Rychlost expedice objednávky,skvělá komunikace,proto nakupuji již poněkolikáté
01.12.2022
Dárek k obj. vždy potěší. :) Jinak zde nakupujeme už tak 5 let minimálně a vždy vše perfektní. :)
23.11.2022
nakupuji pravidelne asi 5 let, to vypovida samo za sebe.